DWDM
DWDM

DWDM

DWDM Ntaus Tsim los ntawm xyoo 2000, Optico Kev Sib Txuas Lus Co., Ltd yog ib qho ntawm cov coj fiber ntau cable txuas cov chaw muag khoom tsim DWDM Cov Khoom Siv hauv Shenzhen, Suav. Optico muaj nyob hauv daim teb no ntawm fiber ntau qhov muag rau ntau tshaj 18 xyoo. Peb cov khoom tau ua tiav zoo xa mus rau ntau dua 30 lub teb chaws, nrog cov lag luam tseem ceeb npog feem ntau ntawm Tebchaws Europe. Peb tab tom cia siab los ua koj tus khub lag luam mus sij hawm ntev hauv Suav.
Xa kev nug

 

DWDM Ntaus  

Khoom Taw qhia ntawm DWDM Ntaus:

DWDM Ntaus

DWDM, Luv rau Dense Wavelength Division Tus Ntau , lub tshuab kho qhov muag tau siv los ua kom muaj bandwidth dua li cov fiber ntau optic nraub qaum.

DWDM ua haujlwm los ntawm kev sib txuas thiab sib kis ntau cov cim qhia tib lub sijhawm ntawm cov txheej txheem sib txawv ntawm tib lub fiber ntau. Hauv kev ua haujlwm, ib lub fiber ntau tau pauv mus rau ntau lub ntsej muag virtual. Yog li, yog tias koj tau ua multiplex yim 2.5 Gbps cov cim rau hauv ib lub fiber, koj yuav ua rau kom nqa lub zog ntawm cov fiber ntau ntawm 2.5 Gb / s txog 20 Gb / s. Tam sim no, vim hais tias ntawm DWDM, ib qho fibers tau xa cov ntaub ntawv ntawm cov ntawv nrawm mus txog 400Gb / s.

Qhov txiaj ntsig tseem ceeb rau DWDM yog tias nws yog raws tu qauv- thiab ntsis-tus nqi-ywj pheej. DWDM-based network tuaj yeem xa cov ntaub ntawv hauv IP, ATM, SONET / SDH, thiab Ethernet, thiab lis cov nqi sib txawv ntawm 100 Mb / s thiab 2.5 Gb / s. Yog li, DWDM-based networks muaj peev xwm nqa tau cov sib txawv ntawm cov tsheb sib txawv ntawm cov nrawm dua cov vis dis aus.

Optico Kev Sib Txuas Lus Co., Ltd muab 1 × 4, 1 × 8, 1 × 16, 1 × 32, 1 × 40 100 GHz thiab 200 GHz DWDM Mux / Demux Module thiab 1 channel, 2 channel, 4 channel 100 GHz thiab 200 GHz DWDM Ntxiv / Poob multiplexer module. Peb DWDM cov qauv tau teeb tsa los ntawm tus naj npawb ntawm cov channel rau txhua tus neeg siv kev tshaj tawm txoj kev npaj channel, thiab tuaj yeem ua ke nrog cov kais dej thiab cov kuaj kuaj kom ua tiav DWDM kev daws teeb meem. Thiab peb tuaj yeem muab cov khoom zoo DWDM nrog cov qauv sib txawv, xws li ABS lub thawv, LGX lub thawv, 19 nti Rack-mount, customized tsim.

DWDM 100Ghz Module 8CH.jpg

Khoom Parameter s   / Cov Lus Qhia Tshwj Xeeb s / Txuj ci ntawm DWDM Ntaus   :

DWDM specificaation.jpg

DWDM Notes.jpg

DWDM Ntaus Cim thiab Siv:

DWDM tus yam ntxwv thiab applications.jpg

 

DWDM Mux / Demux / OADM Pob Khoom Pob:

DWDM hom.jpg

 

Cov lus qhia ntawm DWDM Ntaus:

Txheem ntim; Qhov kev pabcuam ntim khoom tshwj xeeb kuj tseem muaj.

Hmoov txhuas ntau lawm lub sijhawm, Kev xa tawm ntawm DWDM Ntaus:

Lub sijhawm ntau lawm: 7 ~ 10 hnub tom qab tso nyiaj;

Kev xa tawm: Los ntawm International nthuav qhia, los ntawm kev qhia, los ntawm hiav txwv, lossis los ntawm huab cua, thiab lwm yam;

CWDM shipping kev ua.jpg


DWDM Ntaus Cov Rooj Sab Laj:

ISO & CE & CPR daim ntawv pov thawj.jpg


Lub tuam txhab muaj zog:

Optico Kev Sib Tham Xov Xwm (1) .jpgfiber ntau Hoobkas factory.jpg


Cim npe nrov: dwdm, Tuam Tshoj, tuam ntxhab, lwm tus neeg, Hoobkas, lag luam wholesale, customized